אודות מירוס קוד

רקע

מירוס קוד (באנגלית: Mirus Code) הינה חברת היי-טק שפועלת בארץ ובעולם כשבסיסה נמצא ברעננה.

החברה מספקת שירותי בניית אתרי אינטרנט (דפי נחיתה, אתרי תדמית, אתרי תוכן בעלי יתרון, פורטלים), פיתוח אפליקציות לסלולר (תואמות iOS, Android, Windows), יצירת מערכות אינטרנטיות מתקדמות (חנויות אינטרנטיות, ניהול הזמנות/מלאי/ספקים/משתמשים/לקוחות ועוד), אחסון אתרי אינטרנט עם תיבות מייל ייחודיים ומתן עזרה ברכישת דומיינים.

המוצרים המוכרים ביותר של החברה הם אתרי התוכן (אתר בסיס עם מערכת אינטרנטית מותאמת אישית) שמצד אחד מציגים רקע אינפורמטיבי ושיווקי של הלקוחות ומצד שני מאפשרים להם להעצים את יכולותיהם ולממש את הפוטנציאל העסקי והארגוני תוך מתן מידע ייחודי, חדשני ורלוונטי לעומת המתחרים.

בחור מצוייר מחזיק גביע זהב

מקור שם החברה

השם "מירוס קוד" מגיע מהשפה הלטינית. פירוש המילה Mirus הינו "נפלא" ומשמעות המילה Code, לא רק בלטינית, הינו "קוד". שילוב המילים נותן את הביטוי "קוד נפלא", כשהשם בא להדגיש כי בניית האתרים, פיתוח האפליקציות ויצירת המערכות האינטרנטיות המתקדמות נעשה כולו בקוד ולא בתוכנות עזר אוטומטיות, מה שנותן לתוצרי החברה יתרון לא קטן לעומת מתחריה מכיוון שאין הגבלות - הלקוח מקבל 100% מבקשותיו מבלי להסתייג עם טענה שמשהו מוגבל/בלתי אפשרי - וזה אכן נפלא.

לוגו החברה כולל את כיתוב שם החברה באנגלית, ו-2 עיגולים. עיגול מרכזי גדול מאחורי צמד המילים ועיגול שני מעל האות האנגלית i.

לוגו מירוס קוד

דרכים ליצירת קשר

התקשרו 058-799-1111 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

שדה חובה

טלפון לא חוקי שדה חובה

אימייל לא חוקי שדה חובה

הטופס מכיל שגיאות